Říjen 2013

Doposud jiná ? !

8. října 2013 v 21:40 • Ze života jedné z mnoha
Jedna otázka. Nebo víc. Co dokáže lidi změnit? Co je nutí k tomu, aby se chovali tak jak ostatní? Kvůli čemu nebo komu se měníme celý náš život?
Jednou ze mě byl uplně někdo jiný. Jeden velký přerostený obr. Opravdu obr!! Byla jsem vždycky nejvyšší ve třídě, měla jsem nějaká kila navíc a nedalo se říct, že bych měla kolem sebe spoustu kamarádů. Na prvním stupni jsem měla jednu kamarádku, se kterou jsem se ale bavila protože jsem musela. Neměla jsem jednoduše na vybranou, když se se mnou nikdo nebavil. Všichni řešili mou váhu, kluci se mi posmívali. Zažívala jsem strašné období, navíc se k tomu ještě později připletla puberta, takže si asi dokážete představit, jaký jsem v té době žila život. A dnes? Tak trochu se všechno změnilo..Vlastně trochu hodně.
Mám nejlepší kamarády, nejlepšího kluka na světě a skvělou rodinu. Taky si říkáte, jakto? Proč tak najednou? Stojí za tím probrečené noci, hodiny přemýšlení a velká snaha o to, být lepší. Lepší pro všechny okolo mě. Nebýt ten tlustý obr, ale normální holka. Holka, která chce prostě jenom normálně žít, tak jako každá jiná. Hodně lidí si ani neuvědomuje, co všechno má, když má tyto věci, které mi vlastně předtím chyběli. Je potřeba si to aspoň někdy uvědomit a trochu si jich vážit.
Jak se můj život liší od toho předchozího? Dá se říct, že sem předchozí kapitolu nějak uzavřela. Už o ní moc nemluvím, snažím se myslet spíše na přítomnost a budoucnost..Co bylo,to bylo..Každý jsme nějaký. Je ze mě v celku sebevědomá holka s nějakými sny a představami o životě. Už se nebojím lidem říct svůj názor, ikdyž není někdy nejlepší. Říkám věci narovinu. Snažím se věřit lidem, ikdyž mě jich už hodně sklamalo. Mám hodně nepřátel, což mě těší. Vidím za sebou nějaký výsledek, něco jsem dokázala. Neřeším co si o mě myslí ostatní, taky si o nich myslím své. Snažím se nepřetvařovat. Jsem strašná držka. Noa? Nevadí mi to. Prošla jsem si vživotě svojí cestou a nikdo se mě neptal jestli chci to, či ono.
Život nepřišel s návodem, tak proč mi sakra pořád říkáte co je dobré a špatné ? Lidé mě změnili. Lidé se mění. Já se měním. Vlastně zrovna teď. Možná.

do you love me now? | via Tumblr