I still remember our first kiss

29. prosince 2013 v 21:20 |  • Ze života jedné z mnoha
Když jsem tak zase jednou přemýšlela, o čem by měl být další článek na blog, napadlo mě, že bych vám tu mohla dát něco málo ze svého soukromí. Proto jsem otevřela svůj deníček, který už si pár let píšu a dám vám tu dva kratší příběhy- ten první jsem psala já a ten druhý můj přítel. Nečekejte žádné zázraky, jedná se spíš o to, jak se schodujeme myšlenkami a že myšlení kluků je občas trochu odlišné. Doufám, že se vám článek bude aspoň trošku líbit.

PRVNÍ POLIBEK

-Každý den jsem byla nervózní, protože jsem nevěděla, jak na tom vůbec s J. jsem. Psali jsme si fakt často a chvilkami to vypadalo docela slibně. V sobotu jsme se měli sejít. Nakonec vše vyšlo a já nervózně nastoupila do busu a doufala, že dnes už se to konečně stane. Psal mi, že mě potřebuje něco důležitého říct a já jen doufala..a doufala správně. Když jsem přijela, normálně jsme se procházeli a během cesty jsme se pořád vzájemně provokovali. Došli jsme k přehradě, z oblohy nám pršel déšť pro štěstí a pořád jsme si povídali. Po chvilce za náma přišli nějací dva opilý rybáři, ale netrvalo dlouho a naštěstí zmizeli. Proto jsem se zeptala J., co mi chtěl říct tak důležitého. Viděla jsem na něm, jak zrozpačitěl a v tu chvíli bych ho nejraději chytla za ruku a řekla mu, jak strašně moc s ním chci být..
Čekala jsem, co mi řekne, ale on řekl jenom: "Nechtěla bys mě třeba..?" Byl tak strašně roztomilý. Věděla jsem, že ON je důvod mého štěstí. Neodpověděla jsem mu ale nic. Potom jsme šli zpátky na nádraží...Seděli jsme vedle sebe, povídali si, ale oba jsme chtěli jediné: KONEČNĚ SE POLÍBIT. A pak se to stalo. J. mě chytl jemně za ruku. Nepamatuju si z té chvíle vůbec nic, tak strašně moc jsem ho chtěla konečně políbit!!! Dal mi pusu na líčko, já potom jemu a konečně přišlo to, na co jsme oba tak čekali. Ikdyž náš polibek nebyl úplně dokonalý, byl ten nejkrásnější, který jsem kdy zažila možná právě proto, že jsem si na něho musela chvíli počkat. Všechno bylo tak kouzelné...on byl kouzelný. Byla jsem zamilovaná tak, jako ještě nikdy. On je zaručeně to nejlepší, co mě mohlo potkat a to si myslím dodnes.


-Na tento venek jsem se strašně moc těšil. Od rána. Doma jsem se nachystal, navoněl atd. Když přijela, tak jsem zase cítil tu krásnou voňavku, co měla na sobě. Pořád jsem přemýšlel, jak jí mám dát najevo, že ji mám hrozně moc rád a jestli by nechtěla být moje..Došli jsme až k přehradě, pršelo a k nám se vetřeli dva trochu napití rybáři. Asi po 10 minutách povídání si s náma odešli..a mě napadla jediná otázka: "Chceš mě..?" Připadal jsem si jak debil. Ještě k tomu neodpověděla..
Sešli jsme na nádraží a měli jsme tak 20 minut než by mi odjela.. Seděli jsme vedle sebe a já jsem ji chytil za ruku a pevně ji stiskl. Chtěl jsem ji hrozně moc políbit..
Dal jsem jí pusu na líčko, ona mi ji oplatila a pak se stalo to, co jsem si moc přál. Líbali jsme se a já se konečně cítil šťastný. Byl to nejlepší pocit, protože jsem se líbal poprvé v životě..

I still remember our first kiss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ev-Crazy Ev-Crazy | Web | 2. ledna 2014 v 0:23 | Reagovat

Krásný článek! Je zajímavé, jak to vidí to a opačné pohlaví. I když… moc velkě rozdíly to nejsou, ale přece jen jde vidět, že je to popis kluka a holky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama